10:00 - 18:00

Helistage meile: +3725529348

Kirjutage meile: info@itsolutions.ee

10:00 - 18:00

Ettevõtte veebisait

ITS > Meie teenused > Ettevõtte veebisait
Бизнес страница, корпоративный сайт, веб сайт

Ära oota homseni

Helistage meile

+3725529348

Kirjutage meile

info@itsolutions.ee

Tööajad

10:00 - 18:00

Ettevõtte veebisait

Veebiarendus on keerukas protsess, mis hõlmab endas erinevaid etappe ja ülesandeid, et luua toimiv ja kauni välimusega veebisait. Veebiarenduse agentuurina tunneme uhkust oma unikaalse lähenemise üle, milles kasutame ära uusimaid tehnoloogiaid ja pakume lahendusi, mis on kohandatud vastavalt kliendi ettevõtte vajadustele. 

Veebiarenduse üks kõige olulisemaid aspekte on kasutada tänapäevaseid ja läbiproovitud toimivaid tehnoloogiaid. Meie ettevõte hoiab end kursis valdkonna viimaste arengutega, et tagada, et meie loodud veebisaidid pole mitte ainult toimivad vaid ka turvalised ja tõhusad. Lisaks peame esmatähtsaks vastuvõtlikke, mobiilisõbralike veebisaitide loomist, mis on hõlpsasti juurdepääsetavad igas seadmes.

Veebiarenduse teine oluline aspekt on veebilehe kujundus ja kasutajakogemus. Me mõistame, et veebisait on tihti ettevõtte ning nende klientide esimene puutepunkt ja nii on oluline, et veebileht jätaks sügava mulje. Meie kogenud kujundajate meeskond teeb klientidega tihedat koostööd, et luua võrratu välimusega ning kasutajasõbralik veebisait, mis edukalt kliendi brändi esindab. 

Veebiarengu protsess koosneb tavaliselt mitmest etapist nagu:

Planeerimine ja strateegia väljatöötamine: see on veebiarenduse esimene etapp, kus teeme tihedat koostööd oma klientidega, et mõista nende äri eesmärke. Analüüsime põhjalikult nende sihtrühma, konkurente ja nende ärivaldkonna trende, et luua nende veebisaidi jaoks terviklik strateegia. See etapp hõlmab veebisaidi kaardistamist, raamistike ja üksikasjaliku projektiplaani loomist.

Kujundus ja kasutajakogemus: selle etapi eesmärk on luua kauni välimusega ja kasutajasõbralik veebisait. Meie kujundajate meeskond loob unikaalse ning visuaalselt imekauni veebilehe, mille kujundus sobib kokku brändiidentiteediga ning meeldib kliendi sihtrühmale. Veebisaidi kasutajakogemus on selle etapi võtmefookus, sest meie sihiks on luua sujuvalt ning kasutaja jaoks intuitiivselt toimiv veebisait.

Arendamine ja kodeerimine: kui kujundus ja kasutajakogemus on heakskiidu saanud alustab meie arendajate meeskond koodi kirjutamise protsessi. Kasutame veebisaidi ehitamisel tänapäevaseid ja läbiproovitud tehnoloogiaid nagu HTML, CSS ja JavaScript. 

Meie arendajad tagavad, et veebisait on parima võimaliku kiiruse ja jõudluse jaoks optimeeritud ning toimib täielikult erinevates seadmetes ning eri suurusega ekraanidel.

Testimine ja kvaliteedi tagamine: enne veebisaidi kasutuselevõttu viib meie kvaliteeditagamise spetsialistide meeskond läbi põhjaliku testimisprotsessi, et tagada veebisaidi korrektne toimimine ning vigade ja probleemide puudumine. Samuti testime veebisaiti erinevates veebilehitsejates ja seadmetes, et veenduda selle täielikus ühilduvuses.

Veebilehe kasutuselevõtt ja hooldus: kui veebisait on testitud ja heaks kiidetud, on see avaldamiseks valmis. Teeme kliendiga tihedat koostööd tagamaks, et veebisait oleks õigesti kasutusele võetud ja konfigureeritud vastavalt kliendi vajadustele. Samuti pakume veebisaidile pidevat hooldust ja tuge, et see on oleks alati uuendatud ning toimiks tõrgeteta. 

Veebisaidi kohta

Oluline on ära märkida, et veebisaidi edukaks toimimiseks on iga veebiarenduse etapp määrava tähtsusega ning mõne etapi vahele jätmine või töö ülejala tegemine võib pikemas perspektiivis negatiivseid tagajärgi kaasa tuua. Meie agentuur on pühendunud tervikliku ja kvaliteetse veebiarendusteenuse pakkumisele, nii et jõuame kliendi soovitud tulemuseni. Püüame alati kasutada uusimaid tehnoloogiaid ja parimaid praktikaid tagamaks, et meie klientide veebisaidid pole mitte ainult vapustava välimusega, vaid ka täielikult toimivad ja tõhusad nende ärieesmärkide saavutamisel.

Meie agentuuris mõistame, et kvaliteetsesse veebiarendusprojekti investeerimine on ettevõtte pikaajaliseks eduks hädavajalik. Veebiarenduses koonerdamine võib tulevikus põhjustada tehnilisi probleeme ja raskusi veebisaidi hooldamisel. Seetõttu soovitame oma klientidel alati arendusprotsessi investeerida ja mitte selle pealt kokku hoida. Ja kliendid, kes on juba nende probleemidega juba silmitsi seisnud, pöörduvad meie poole, et lahendusi leida. 

Tagamaks, et meie klientide veebisaidid toimiksid võimalikult hästi pakume ka pidevaid tugi- ja hooldusteenuseid. See hõlmab regulaarseid uuendusi, turva järelvalvet ja vajadusel vigade tuvastamist ja parandamist. Usaldage oma veebisaidi hooldus meile ja võite olla kindel, et see toimib ka edaspidi tõrgeteta ja tõhusalt.

Kokkuvõtteks, veebiarendus on keerukas protsess, mis nõuab tänapäevaste tehnoloogiate kasutamist ja kasutajakeskset lähenemist. Meie agentuur pakub laia valikut teenuseid, et luua visuaalselt kaunis, sujuvalt toimiv ja funktsionaalne veebisait, mis on kohandatud vastavalt meie kliendi unikaalsetele ärivajadustele. Lisaks pakume pidevat tuge ja hooldust, et tagada klientide veebisaitide jätkuv edu. 

Kirjutage meile!

  Olen lugenud ja nõustun privaatsuspoliitikaga.

  Ära oota homseni

  Helistage meile

  +3725529348

  Kirjutage meile

  info@itsolutions.ee

  Tööajad

  10:00 - 18:00