10:00 - 18:00

Helistage meile: +3725529348

Kirjutage meile: info@itsolutions.ee

10:00 - 18:00

Sihtleht

ITS > Meie teenused > Sihtleht
посадочная страница

Ära oota homseni

Helistage meile

+3725529348

Kirjutage meile

info@itsolutions.ee

Tööajad

10:00 - 18:00

Sihtleht

Meie veebiarenduse agentuur spetsialiseerub vapustavalt kaunite ja efektiivsete sihtlehtede loomisele, mis on tehtud võttes arvesse teie ettevõtte konkreetseid vajadusi.  Meie protsess sisaldab unikaalset lähenemist, mis võtab arvesse teie firma eesmärke ja sihtrühma, tagades nii, et lõpptulemus pole mitte ainult väliselt kaunis, vaid suudab ka külastajad klientideks muuta. 

Meiega koostöötamise eelis on see, et kasutame kõige uuemaid tehnoloogiaid ja läbiproovitud ning kindlalt toimivaid kujunduse põhimõtteid. Meie meeskond on alati kursis valdkonna viimaste trendide ja parimate praktikatega, garanteerides, et teie sihtleht on kaunis, kiire ja lihtsasti navigeeritav. Meie jaoks on esmatähtis, et meie sihtlehed oleksid täielikult toimivad ja mobiilisõbralikud, nii tagame, et need näevad suurepärased välja ning toimivad tõrgeteta kõigil seadmetel. 

Sihtlehe arendamise protsess sisaldab tavaliselt järgmisi etappe: 

Avastamine ja planeerimine: me teeme teiega tihedat koostööd, et mõista teie äri ja selle unikaalseid vajadusi ning luua detailne plaan teie sihtlehe kujunduse ja funktsionaalsuse jaoks. 

Kujundus ja lehe paigutus: meie kujundajate meeskond loob teie sihtlehele visuaalselt vapustava ja professionaalse kujunduse, mis sobib kokku teie brändiga ja hõlmab soovitud funktsioone.

Arendus: meie arendajad äratavad kujunduse ellu, kodeerides lehte ja rakendades vajalikke funktsionaalsusi.

Testimine ja optimeerimine: testime lehte põhjalikult, et tagada selle nõuetekohane toimimine, ja teeme kõik vajalikud optimeeringud, et parandada kasutajakogemust ja jõudlust.

Käivitamine ja hooldus: kui sihtleht on valmis, aitame selle avaldada ning pakume pidevat tuge ja hooldust, et leht oleks uuendatud ning toimiks sujuvalt.

Oluline on märkida, et kvaliteetsesse sihtlehte investeerimine on teie ettevõtte edu jaoks ülioluline. Arenduskuludelt kokkuhoidmine võib lühiajalises vaates paista nagu viis raha kokku hoida, kuid pikas perspektiivis võib see põhjustada selliseid probleeme nagu halb jõudlus, skaleeritavuse puudumine ja raskused uuenduste tegemisel. Seetõttu soovitame oma klientidel alati investeerida hästi üles ehitatud veebisaiti.

Meie agentuur pakub ka püsivaid tugiteenuseid ja hooldust, et tagada, et teie sihtleht püsib uuendatud ning toimib jätkuvalt nii hästi kui võimalik. Meie meeskond on alati teie jaoks olemas, et aidata uuenduste, vigade tuvastamise ja parandamise ja muude vajadustega, mis teil võivad tekkida. Pakume teile meelerahu teadmisest, et teie leht on kindlates kätes. 

Kirjutage meile!

  Olen lugenud ja nõustun privaatsuspoliitikaga.

  Ära oota homseni

  Helistage meile

  +3725529348

  Kirjutage meile

  info@itsolutions.ee

  Tööajad

  10:00 - 18:00