10:00 - 18:00

Helistage meile: +3725529348

Kirjutage meile: info@itsolutions.ee

10:00 - 18:00

Veebipood

ITS > Meie teenused > Veebipood
online magazin, интернет магазин, е-коммерция, онлайн магазин, e-commerce, Online-shop

Ära oota homseni

Helistage meile

+3725529348

Kirjutage meile

info@itsolutions.ee

Tööajad

10:00 - 18:00

Miks on veebipood vajalik?

Veebipood

Veebipoe loomine hõlmab endas palju erinevaid ülesandeid nagu kasutajaliidese kujundamine, ostukorvi ja maksesüsteemi kasutusele võtmine ning back-endi konfigureerimine laoseisu haldamiseks ja tellimuste töötlemiseks.

Meie tunneme oma agentuuris uhkust selle üle, et läheme igale projektile unikaalselt, valime hoolikalt õiged lahendused ja tuleme vastu teie ettevõtte spetsiifilistele vajadustele. Me mõistame, et iga ettevõte on unikaalne ning me teeme oma klientidega tihedat koostööd, et mõista nende eesmärke ja vajadusi. 

Me kasutame ainult uusimaid ja läbiproovitud tehnoloogiaid, et tagada, et teie veebileht on kindlale alusele ehitatud. See ei taga mitte ainult sujuvat ja suurepärast kasutajakogemust, vaid muudab ka teie jaoks saidi uuendamise ja hoolduse lihtsaks kui teie ettevõtte kasvab. 

Me paneme suurt rõhku sellele, et teie veebileht oleks hästi toimiv ja kohanemisvõimeline, et see näeks igas seadmes hea välja. See on eriti oluline kuna järjest rohkem inimesi teeb veebis oste just mobiili kasutades. 

Veebipoe arendamine hõlmab endas tavaliselt mitut etappi, muuhulgas: 

Planeerimine ja nõuete paika panemine: selles etapis teeme teiega koostööd, et mõista teie ettevõtte vajadusi ja eesmärke ning töötada välja teie veebipoe üksikasjalik plaan.

Kujundus ja kasutajakogemus: järgmiseks loome teie veebipoe raamistiku ja maketi, keskendudes sujuva ja intuitiivse kasutuskogemuse loomisele.

Arendus: siin toimub teie veebipoe tegelik arendus, sealhulgas kodeerimine, testimine ja esile kerkinud vigade parandus.

Veebipoe kasutuselevõtt ja testimine: kui arendus on lõppenud, paneme saidi reaalajas serverisse üles ja viime läbi põhjaliku testimise, et tagada, et kõik toimib ootuspäraselt.

Tugi ja hooldus: mõistame, et teie ettevõte areneb ja muutub pidevalt, ning pakume pidevat tuge ja hooldust, et teie veebipood oleks ajakohane ja vastaks teie vajadustele.

Oluline on ära märkida, et arenduses asjade üle jala tegemine võib tulevikus kaasa tuua tehnilisi probleeme ning raskusi saidi hooldamisel ja uuendamisel. Seetõttu soovitame alati investeerida kvaliteetsesse arendusprotsessi, et tagada oma veebipoe pikaajaline edu.

Lõpuks pakume igakülgseid tugi- ja hooldusteenuseid, et tagada, et teie veebileht toimiks alati tõhusalt ja tõrgeteta. See hõlmab veebisaidi toimimise jälgimist ja vajadusel vigade tuvastust ja parandust, samuti regulaarseid uuendusi ja täiendusi tagamaks, et teie sait on alati vastavalt uusimatele trendidele ning tehnoloogiatele uuendatud. 

Turul on palju vabu nišše: kiirusta sobiva müügivaldkonna leidmisega! Veebipood luuakse teie ettevõtte eripärasid arvestades nüüdisaegsel CMS-il. See võimaldab kaubavalikut pidevalt uuendada ja tellimusi vastu võtta automaatrežiimis. Ükski klient ei lahku ostuta!

Kirjutage meile!

  Olen lugenud ja nõustun privaatsuspoliitikaga.

  Ära oota homseni

  Helistage meile

  +3725529348

  Kirjutage meile

  info@itsolutions.ee

  Tööajad

  10:00 - 18:00