10:00 - 18:00

Helistage meile: +3725529348

Kirjutage meile: info@itsolutions.ee

10:00 - 18:00

Veebileht

ITS > Meie teenused > Veebileht

Tellige tõhus ettevõtte veebileht

Eelised

Müügi suurenemine: Veebisaidid suurendavad tuntust ja kasvatavad müüki 15%.
Kõrge jõudlus: kiire laadimine, kohanduv disain.
Kasutajasõbralikkus: 80% kasutajatest eelistab intuitiivseid kasutajaliideseid.

Eelised
 • Kaasaegne tehnoloogia: kasutame uusimaid vahendeid ja tavasid.
 • Kvaliteedi tagamine: usaldusväärne ja tõhus.
 • 24/7 tugi: pidev abi.
 • Tähtajad: Garanteeritud õigeaegne täitmine.

Kodulehe arendamine

Veebilehe arendamine on keeruline protsess, mis hõlmab erinevaid etappe ja ülesandeid, et luua funktsionaalne ja visuaalselt atraktiivne veebileht. Veebiarendusagentuurina oleme uhked oma lähenemise üle, kasutades uusimaid tehnoloogiaid ja pakkudes kohandatud lahendusi meie klientide spetsiifilistele ärivajadustele.

Veebiarenduse üks olulisemaid aspekte on kaasaegsete ja tõestatud tehnoloogiate kasutamine. Meie ettevõte hoiab end kursis tööstuse viimaste arengutega, et tagada, et meie veebilehed ei oleks mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka turvalised ja tõhusad. Samuti seame prioriteediks reageerivate, mobiilisõbralike veebisaitide loomise, millele on lihtne juurdepääs mis tahes seadmest.

Veebiarenduse teine oluline aspekt on veebilehe kujundus ja suhtlemine veebilehe kasutajaga. Me mõistame, et veebileht on sageli esimene kokkupuutepunkt ettevõtte ja tema klientide vahel ning seetõttu on oluline, et see jätaks püsiva mulje. Meie meeskond teeb tihedat koostööd klientidega, et luua visuaalselt atraktiivne ja kasutajasõbralik veebisait, mis esindab tõhusalt teie kaubamärki.

Arenguetapid

Planeerimine ja strateegia koostamine: see on veebiarenduse algfaas, kus me teeme tihedat koostööd oma klientidega, et mõista nende ärilisi eesmärke ja sihte. Me analüüsime põhjalikult nende sihtrühma, konkurentsi ja tööstuse suundumusi, et luua nende veebisaidi jaoks terviklik strateegia. Selles etapis koostatakse asukohakaart ja üksikasjalik projektiplaan.

Disain ja kasutaja interaktsioon. Selles etapis on tegemist visuaalselt atraktiivse ja kasutajasõbraliku veebisaidi loomisega. Meie disainimeeskond töötab selle nimel, et luua veebisaidile ainulaadne ja visuaalselt hämmastav kujundus, mis sobib brändi identiteediga ja kõnetab sihtrühma. Selles etapis on oluline ka veebilehe kasutajakogemus, sest meie eesmärk on luua kasutajasõbralik ja intuitiivne navigeerimiskogemus.

Arendus: pärast disaini heakskiitmist ja kliendiga suhtlemist alustab meie ekspertide meeskond arendusprotsessi. Kasutame projekti loomiseks kaasaegset ja tõestatud tehnoloogiat. Meie arendajad hoolitsevad selle eest, et teie projekt oleks optimeeritud kiiruse ja jõudluse seisukohalt ning täielikult kohandatav erinevate seadmete ja ekraanisuuruste jaoks.

Testimine ja kvaliteedi tagamine. Enne veebilehe kasutuselevõttu viib meie kvaliteedi tagamise meeskond läbi põhjaliku testimise, et tagada veebilehe nõuetekohane ja veavaba toimimine. Samuti testime veebilehte erinevates veebilehitsejates ja seadmetes, et tagada selle täielik ühilduvus.

Kasutuselevõtmine ja hooldus: kui veebisait on testitud ja heaks kiidetud, on see kasutusvalmis. Teeme tihedat koostööd kliendiga, et tagada veebilehe nõuetekohane kasutuselevõtt ja kohandamine vastavalt kliendi erivajadustele.

Veebisaidi kohta

Oluline on märkida, et iga veebiarenduse etapp on veebisaidi edu seisukohalt kriitilise tähtsusega ja etapi läbilõikamine või vahelejätmine võib pikemas perspektiivis tuua kaasa negatiivseid tagajärgi. Meie agentuur on pühendunud terviklike ja kvaliteetsete veebiarendusteenuste pakkumisele, mis annavad meie klientidele tulemusi. Me püüame alati kasutada uusimat tehnoloogiat ja parimaid tavasid, et tagada, et meie klientide veebisaidid ei oleks mitte ainult visuaalselt uimastavad, vaid ka täielikult funktsionaalsed ja tõhusad nende ärieesmärkide saavutamisel.

Selleks, et meie klientide veebilehed töötaksid jätkuvalt parimal viisil, pakume ka pidevat tuge ja hooldust. See hõlmab regulaarseid uuendusi, turvaseiret ja vajadusel tõrkeotsingut. Kui usaldate meile oma veebilehe hoolduse, võite olla kindel, et see töötab sujuvalt ja tõhusalt.

Kokkuvõtteks võib öelda, et veebiarendus on keeruline protsess, mis nõuab kaasaegse tehnoloogia kasutamist ja kasutajakeskne lähenemine. Meie agentuur pakub laia valikut teenuseid, et luua visuaalselt atraktiivseid, reageerivaid ja funktsionaalseid veebisaite, mis on kohandatud meie klientide unikaalsete ärivajaduste järgi. Lisaks pakume pidevat tuge ja hooldust, et tagada meie klientide veebisaitide jätkuv edu.

Võta ühendust!

  Olen lugenud ja nõustun privaatsuspoliitikaga.

  Ära oota homseni!

  Helista meile

  +3725529348

  Võta meiega ühendust

  info@itsolutions.ee

  Tööaeg

  10:00 - 18:00