Alati üks samm edasi

“Täna, kui kampaania komistab ja kukkub, kuuleb ta koheselt konkurentide hingamist, sest tänapäevases äri nad ei lähe, vaid jooksevad.”

Jack Trout

Konkurentsivõimeline veebileht - on informatsioonivoolu särav koht.

Voolased kaasaegsed infotehnoloogiad ei seisa kohapeal. Veebileht ei ole enam ammu lihtne keskpärane reklaam teie äri või ettevõtte kohta, mis koosneb igavast tekstist ja piltidest, nüüd on see teie peamine relv edu tippu teel! Õigeaegne ja professionaalne tehniline tugi, suurepärane ja unustamatu välimus, võime teie äri arendada ja toetada  – see on see, millega me saame teie veebilehe täita!

Veebilehe arendamine

Projekteerime ja ehitame Teie veebileht.

E-kaubandus

Me ehitame nullist e-poed.

Tehniline tugi

Toetame olemasolevaid projekte

IT Solutions Group OÜ

IT Solutions Group OÜ pakub ainult kvaliteetset teenust. Me aitame igal ettevõttel oma vaatajaskonda leida lõputult internetis, suurendame nõudlust Teie toodete ja teenuste järele, viime Teie müügid uuele tasemele, teeme Teie brändi äratuntavaks ja unustamatuks.
Me armastame oma tööd. Paljud maailmakuulsad kampaaniad alustasid oma tegevust Eestis. Kõik teavad kes on Skype ja Taxify. Nad olid teerajajaks oma töös. Täpselt seetõttu, et me armastame oma tööd ja oleme sellel head, me soovime viia teenuste pakkumine infotehnoloogiaalal uuele tasemele. Meie missioon on Teie edu!

+372 5535557
info@itsolutions.ee

Eesti, Tallinn, Katusepappi 4
Es – Re : 10:00 – 17:00

Me otsime töötajaid! Üksikasjalikum kirjeldus vabade töökohtade kohta leiad meie veebilehel, karjääri jaotusest.

Meie statistika
Kaubandus ja ettevõtlus on juba igavesti Internetti läinud. Et ennast paljude firmade taustal märgatavaks muuta, värskendage oma ammu loodud veebileht koos meiega. Juhul, kui Teil ei ole veel oma veebilehte – siis meie oleme just need, kes teevad Teie jaoks esimese kogumuse unustamatult kõrge kvaliteediga! Miks IT Solutions Group? Vaadake meie statistikat!

  • 45% 45%

01

Lehekülge tehtud

  • 98% 98%

02

Rahulolevaid kliente

  • 35% 35%

03

Töötame
riikides

  • 53% 53%

04

Käimasolevad projektid

Mida ütlevad meie kliendid?

“IT Solutions Group OÜ spetsialistid on suurepärased partnerid. Loodan, et meie suhted jätkuvad ja toovad kasu mõlemale poolele.”

“Ma tahan väljendada oma tänu veebisaidi loomise ja hooldamise eest. Eriti tahaksin märkida IT-Solutions meeskonna suurepärast kogemust ja väga kõrgeid standardeid.”

Vaata meie tööd